ZERO SPALIN – MAKSIMUM MOCY! MOTOCYKLE ELEKTRYCZNE ZERO MOTORCYCLES JUŻ W POLSCE!

Do 82 kW mocy, 200 km/h prędkości maksymalnej i ponad 300 km zasięgu – osiągi jednośladów Zero Motorcycles elektryzują fanów elektromobilności na całym świecie, teraz czas na Polskę!

Naturalny kierunek

Po sukcesie wprowadzenia marki motorowerów i motocykli elektrycznych Super Soco, spółka KARBON 2 prekursor polskiej elektromobilności rozszerza swoje portfolio o markę ZERO Motorcycles, stając się jej wyłącznym dystrybutorem w naszym kraju.

– Od ponad 20 lat budujemy wśród Polaków świadomość korzyści wynikających z użytkowania pojazdów elektrycznych, dostarczając naszym klientom pojazdy znanych na całym świecie marek, w ostatnich latach skupiając się na jednośladach. Już pierwsze dwa lata dystrybucji Super Soco, które rok do roku zostają najpopularniejszymi motocyklami elektrycznymi w Polce, pokazały, jak duży potencjał tkwi w tym segmencie. Jednak poza miejską mobilnością, chcieliśmy również proponować coś dla miłośników ekstremalnych wrażeń, których w naszym kraju nie brakuje. Stąd decyzja o dystrybucji ZERO stanowi naturalną drogę rozwoju naszego Centrum Pojazdów Elektrycznych – mówi Michał Dubiel, Pełnomocnik Zarządu KARBON 2 ds. Organizacji i Inwestycji.

Motocykle elektryczne Zero

ZERO Motorcycles to amerykańska marka motocykli elektrycznych klasy premium, która w ciągu zaledwie kilku lat ze start-upu w garażu w Santa Cruz wyrosła na uznany na całym świecie brand i rewolucjonizuje branżę motocyklową.

Bogata linia produktowa pozwala znaleźć pojazd dla siebie miłośnikom zarówno miejskiej jazdy, terenowych przejażdżek, jak i spragnionym trzycyfrowych prędkości.

W najpopularniejszym w Polsce segmencie 125cc próżno szukać pojazdu z takim przyspieszeniem
i mocą, który ZERO S może dać już od pierwszego ruchu manetką. Analogicznie w wyższych klasach.
W stu procentach elektryczny silnik o mocy do nawet 82 kW  i 190 Nm zapewnia wrażenia nie dające się porównać z żadnym spalinowym motocyklem, przy jednoczesnej zerowej emisji spalin.

Motocykle elektryczne, także dla służb mundurowych

Dzięki swojej wyjątkowej specyfikacji oraz zastosowaniu amerykańskiej technologii, zwinności, braku biegów, sprzęgła i hałasu motocykle ZERO sprawdzą się też jako pojazdy operacyjne w służbach mundurowych, zapewniając przewagę taktyczną w działaniach organów ścigania, służbach ratunkowych i zastosowaniach wojskowych.

– Ustawa o elektromobilności nakłada na jednostki budżetowe obowiązek elektryfikacji floty. Ciche
i ekologiczne, a równocześnie niezwykle szybkie i zwinne motocykle ZERO Motorcycles to odpowiedź na te potrzeby, stanowiąca przyszłość flotowych pojazdów służbowych. – tłumaczy M. Dubiel

Amerykańska myśl technologiczna, wprost z serca nowoczesnych technologii Kalifornii, najwyższa jakość wykonania, rasowy, motocyklowy design oraz przyspieszenie do 100 km/h  w 3 sekundy sprawiają, że ZERO staje się GAME CHANGEREM na rynku, o czym najlepiej przekonać się osobiście podczas jazdy próbnej.