Zero Motorcycles premierowo na Warsaw Motorcycle Show 2022

Dla fanów, którzy śledzą na bieżąco wszelkie nowości i wydarzenia ze świata motocykli, na pewno na długo zapisze się w pamięci początek kwietnia bieżącego roku. Dlaczego?

A mianowicie dlatego, że w końcu, po dwóch latach przerwy wróciło do nas jedno z najważniejszych motocyklowych wydarzeń w Polsce, oczywiście mowa tutaj o targach Warsaw Motorcycles Show.

Nie mogło nas tam zabraknąć!

Warsaw Motorcycle Show 2022

Miesiąc pełnych emocji (WMS to dopiero pierwszy przystanek w kalendarium eventów motoryzacyjnych) otworzyły targi motocyklowe w Warszawie – Warsaw Motorcycles Show 2022.

Karbon 2 Sp. z o. o.,  importer motocykli elektrycznych, oprócz marki Super Soco, zaprezentował po raz pierwszy w Polsce markę Zero Motorcycles. Każdy kto odwiedził nasze stoisko mógł osobiście przekonać się ile zalet i możliwości mają w sobie jednoślady elektryczne Zero. Modele, które zaprezentowaliśmy to m.in. Zero S – najmocniejsza „125-tka”, FX, SR/F oraz SR/S.

Ten ostatni cieszył się największym zainteresowaniem, przyciągał wzrok każdego uczestnika imprezy, który przechodził obok stoiska Zero. Nic dziwnego, jest to najmocniejszy motocykl ze stajni Zero Motorcycle. Jego nietuzinkowy design cieszy oczy, jednak to informacja o mocy oraz wyposażeniu motocykla robiły na odwiedzających największe wrażenie.

Mimo prima aprilisowego psikusa, który zgotowała nam aura w postaci opadów śniegu, atmosfera jaka panowała podczas wydarzenia sprawiła, że długo będziemy wspominać te wydarzenie. Zainteresowanie motocyklami elektrycznymi Zero przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Otrzymaliśmy wiele pozytywnych opinii i ciepłych słów, za co serdecznie dziękujemy. Jeszcze bardziej zmotywowani, już teraz zapraszamy na kolejną edycję, na której z pewnością będziecie mogli zobaczyć nie jeden motocykl elektryczny marki Zero Motorcycles.

 

Do zobaczenia za rok!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Aby kontynuować, musisz zaakceptować warunki