Droga do elektromobilności, czyli Zero Motorcycles na Poznań Motor Show 2022.

Po otwarciu sezonu podczas warszawskich targów Warsaw Motorcycle Show 2022 przyszedł czas na największe targi motoryzacyjne w Polsce, chodzi oczywiście o Poznań Motor Show. Tak jak w Warszawie, po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią, oczekiwania były ogromne.

 

Motywem przewodnim minionych targów była „Droga do elektromobilności”, dlatego motocykle elektryczne Zero wpasowały się w imprezę idealnie. Razem z marką Super Soco, z którą to Zero Motorcycles dzieli importera, przykuwaliśmy uwagę odwiedzających, bowiem byliśmy jedynym stoiskiem, na którym można było zobaczyć motocykl elektryczny lub skuter miejski napędzany energią elektryczną (oprócz modelu LIveWire od Harleya).  Markę Super Soco możecie zobaczyć na https://supersoco.pl/

Podczas PMS 2022 mieliśmy przyjemność znaleźć się wśród samochodów takich marek jak Honda, Renault,  Peugeot, Dacia, Hyundai, Jaguar, Land Rover, Volvo oraz Mercedes. Nie zabrakło też samochodów luksusowych takich marek jak Porsche, McLaren czy Ferrari, które są prawdziwą gratką dla fanów motoryzacji.

Oprócz podziwiania pojazdów, event zawierał wiele innych atrakcji  m.in. turnieje z wiedzy samochodowej oraz bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a także Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników, w których udział brały zespoły młodych mechaników ze szkół o takim właśnie profilu. Na wydarzeniu mogliśmy spotkać znanych i lubianych dziennikarzy motoryzacyjnych oraz pojazdy, które brały udział wraz z nimi w programach motoryzacyjnych. Nie obeszło się oczywiście bez pokazów stuntu, które są już standardem przy okazji imprez motoryzacyjnych, co bardzo nas cieszy jako motocyklowych zapaleńców.

Tak jak w przypadku zeszłotygodniowych targów w stolicy, spotkaliśmy wiele fanów obu marek motocykli elektrycznych, usłyszeliśmy wiele ciepłych słów, co maksymalnie podładowało nasze baterie i dało kopa do dalszego działania. Dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili podczas tego eventu, z pewnością możemy powiedzieć już teraz – widzimy się za rok!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Aby kontynuować, musisz zaakceptować warunki